Pakiet zabaw edukacyjnych: Sawanna Afryka oraz Na łące: owady E-book

Anna Piotrowicz i Paulina Skalska

18,90 

Tematyka gry – sawanna Afryka otwiera możliwości poznania tego regionu, kształci i uczy, uwrażliwia na przyrodę oraz zwierzęta, kształtuje postawę empatii i zaprasza do działania na rzecz przyrody – taka forma zdobywania wiedzy jest największą frajdą dla małych (i dużych) poszukiwaczy przygód!

Opis

Gra edukacyjna, która może być używana w domu,  szkołach i przedszkolach i innych placówkach oświatowych dotykająca ważnego tematu, ochrony zwierząt, środowisk naturalnych oraz rozwijająca wiedzę o otaczającym świecie przyrody.

Składa się z czterech części:

  • Część pierwsza z kartami wyzwań JA MAM – TY MASZ – KTO MA? Dzięki tej grze ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, pamięć wzrokową, wiedzę przyrodniczą.
  • Część druga to tematyczne MEMO.
  • Część trzecia to dużego formatu podłogowa mapa świata do sklejenia oraz karta słonia z tekstem z ciekawostkami o słoniu afrykańskim oraz zadaniami różnorodnymi do wypełnienia przez dziecko.
  • Część czwarta to kreatywne zabawy plastyczne w tematyce sawanny afrykańskiej.


Tematyka gry – sawanna Afryka otwiera możliwości poznania tego regionu, kształci i uczy – taka forma zdobywania wiedzy jest największą frajdą dla małych (i dużych) poszukiwaczy przygód!

Zapraszamy do wspólnej podróży do sawanny afrykańskiej.

 

Druga część to materiał dydaktyczny z tematu: majowa łąka i jej mieszkańcy składająca się z prezentacji z wprowadzanymi terminami przyrodniczymi i treściami dydaktycznymi oraz część praktyczna składająca się z zabaw i ćwiczeń.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Wydawnictwo

Bookarnik

Ilość stron

56

Oprawa

PDF

Pomagajka wiekowa

3-6, 6-8, 8-12, Opiekun, Rodzic

Możesz lubić także…