My

Bookarnik to miejsce prawdziwe i szczere, które powstało z połączenia dwóch mocy – wiedzy psychologiczno-pedagogicznej oraz zamiłowania do rzeczy pięknych, unikalnych, wartościowych i na lata.

Naszym celem jest poszukiwanie wyjątkowych i dobrej jakości towarów dla dzieci.

Bookarnik to nasza propozycja okna na świat dla dziecka, rodziny, a także osób zainteresowanych zarówno dobrą literaturą, jak i najwyższą jakością oferowanych produktów rozwojowych.

Towarzyszy nam przekonanie, że świat nie ma granic, więc znajdziecie u nas propozycje literatury dla dzieci z różnych stron naszego globu, tak aby dać dziecku możliwość kontaktu z różnorodnością kulturową.

Zapraszamy do bookarnikowego świata!

Ania – współzałożycielka Bookarnika. Prywatnie mama inspirującej i przepełnionej cudowną energią dziewczynki. Zawodowo psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel i trener. Z zamiłowania czytelnik, opiekun domowy wielu książek i żuczek podróżniczek. Wielbicielka kawy z kardamonem i czekolady. Odkrywa znaczenie „Świata w sekundzie” poprzez robienie parunastu rzeczy na raz.

Paulina – współzałożycielka Bookarnika. Życiowo mama niezwykłej dziewczynki, matka zastępcza dla kotopsa Gucia i żona Rakiety. Zawodowo pedagog – terapeuta na emigracji. Lubi herbatę z cukrem, czekoladę i dobre książki. Najlepiej w połączeniu 3 w 1. W wolnych chwilach wielbicielka kina kanapowego i kreatorka dziecięcej mody przy maszynie.