Przyjaciele Małego Czarodzieja. Materiały dydaktyczne dla nauczycieli dzieci z ADHD i nie tylko

Agnieszka Janiec, Jadwiga Graczyk-Waligóra, Magdalena Grubich

52,00  46,80 

Oddajemy w Państwa ręce kolejną inspirującą publikację Polskiego Towarzystwa ADHD, opracowaną przez praktyków dla praktyków.

To pierwsza tego typu książka na polskim rynku.
Publikacja zawiera wyjątkowy zestaw materiałów dydaktycznych, przydatnych w codziennej pracy z dziećmi nadpobudliwymi, przygotowanych przez specjalistów od współpracujących z Polskim Towarzystwem ADHD.

Znajdą tu Państwo ćwiczenia, które można wykorzystać zarówno w trakcie zajęć z całą klasą, jak i w pracy indywidualnej z uczniem z ADHD i zaburzeniami pokrewnymi, praktyczne wskazówki i zestawy narzędzi opracowane i zebrane przez specjalistów-praktyków.

Nie mam wątpliwości, że zamieszczone w książce arkusze, gry i zabawy pomogą pedagogom w zmaganiu się z objawami ADHD u ich uczniów.

2 w magazynie

Opis

Ilona Lelito, Prezes Polskiego Towarzystwa ADHD Od Autorek Świat Małego Czarodzieja jest niezwykły, pełen magii, mocy, postaci z nadludzkimi zdolnościami. Z naszych doświadczeń wynika, że ci cudowni bohaterowie mogą użyczać tej niezwykłej siły dzieciom, które słuchając opowieści o ich przygodach, mądrych i szlachetnych decyzjach, same przełamują lęk i nieśmiałość, towarzyszące im na co dzień. Ta nauka okazała się skuteczną metodą wspierającą dzieci z problemami i zaburzeniami zachowania.

 

Opis wydawcy.

Dodatkowe informacje

Waga 0.458 kg
Wydawnictwo

Polskie Towarzystwo ADHD

Ilość stron

200

Oprawa

Miękka

Pomagajka wiekowa

Opiekun, Rodzic

Możesz lubić także…