Mali opowiadacze

Robert Romanowicz

24,90  16,19 

Snuj się opowieści, snuj…

Robert Romanowicz dał się już poznać jako znakomity ilustrator – autor treści graficznych do tekstu napisanego przez kogoś innego. Teraz występuje w nowej roli – jako twórca książki autorskiej, w której obraz jest równie ważny jak słowo.

Opis

Nasze życie jest opowieścią. Wszystko co znamy jest opisane w świecie za pomocą słów. Można rzec, że współczesny świat kręci się wokół narracji.
Język/mowa to niewątpliwie umiejętności nie do przecenienia.

Szukacie książki wspierającej rozwój tych sprawności?
Mamy dla Was pozycję idealną!

,,Mali opowiadacze” R. Romanowskiego to piękne zaproszenie do świata narracji. Obok bajecznych obrazów znajdziecie tylko początki opowieści – resztę musi mały czytelnik dopowiedzieć sobie sam.

Taka niezapełniona tekstem przestrzeń jest bardzo gościnna dla wyobraźni, a ta – odpowiednio pobudzona – nabiera pewności siebie, zapuszcza się w coraz bardziej nieznane przestrzenie i prowadzi tam, gdzie tylko zechcemy, rozwijając przy okazji umiejętności językowe.

,,Mali opowiadacze” to barwny obraz i otwierające go słowa.
Książka idealna.
Bez ograniczeń.
Za każdym razem na nowo.
Nie do znudzenia.

Polecamy serdecznie!

————-
Książeczka idealnie nadaje się także do terapii dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, dzieci z ryzykiem dysleksji, czy też dzieci, które potrzebują odrobiny wsparcia w nabywaniu umiejętności językowych.

Dodatkowe informacje

Waga 0.178 kg
Wydawnictwo

TASHKA

Ilustracje

Robert Romanowicz

Ilość stron

24

Oprawa

Twarda / Karton

Pomagajka wiekowa

3-6

Możesz lubić także…