Lalka terapeutyczna

EduLala

129,00 

Opis

EduLala – edukacyjna przytulanka dla najmłodszych, stworzona przez dwie specjalistki, które zawodowo pracują w obszarze psychoterapii i edukacji psychoseksualnej.

Te pełne uroku i przyjazne lalki nie tylko przyniosą dużo radości w zabawie, ale także mogą wesprzeć dzieci w oswajaniu swojej cielesności. EduLala w prosty sposób może pomóc w poznawaniu funkcji oraz nazw części ciała, wspomaganiu naturalnego rozwoju psychoseksualnego dziecka, nauce granic i intymności czy też przechodzeniu przez treningu czystości.

EduLale mają ciałka takie, jak każdy mały chłopczyk i mała dziewczynka. Dlatego też mają zaznaczone sutki, pępuszki, narządy płciowe oraz pośladki. Dzięki temu w naturalny sposób dostarczają dziecku wiedzy na temat budowy własnego ciała i ciała płci odmiennej.

Do każdej EduLali dołączona jest broszura informacyjna dla rodziców, która dostarcza niezbędnych informacji na temat rozwoju psychoseksualnego dziecka, ale również pomaga uczyć dzieci intymności oraz poszanowania własnych i cudzych granic. To praktyczne wskazówki dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dzieckiem o tym bardzo ważnym, ale i trudnym temacie.

Lalki wykonywane są na specjalne indywidualne zamówienie oraz personalizowane.
Można wybrać:

– płeć
– kolor włosów
– kolor oczu
– ubranie

Czas realizacji spersonalizowanego zamówienia wynosi: do czterech tygodni.

Edulale umieszczone w galerii zdjęć dostępne są niezwłocznie, bez czasu oczekiwania.

Dodatkowe informacje

Waga 0.780 kg
Wydawnictwo

EduLala

Pomagajka wiekowa

0-3, 3-6, 6-8, 8-12, Opiekun

Możesz lubić także…