Zapiski babci. Wspomnienia dla moich wnuków

29,90  26,90 

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo propozycji wydawniczych dotyczących wspomnień dziadka i babci ze swojej młodości.

Ta jest dla nas wyjątkowa.

” Historia życia jest ogniwem łączącym starsze i przyszłe pokolenia. Zapisane karty tej książki na pewno będą niepowtarzalnym, bardzo osobistym prezentem dla Twojego wnuka czy Twojej wnuczki.”

Brak w magazynie

Opis

Czas szybko przemija, życie składa się ze wspomnień zachowanych w sercu, część z nich jest tak żywa, intensywna, że wydaje się nadal rzeczywista.
Gdy świat pędzi tak szybko, gdy nowe technologie wypierają stare i klasyczne, powolniejsze i mniej szczegółowe samo słowo zapiski nabiera nowego znaczenia. Słowo ma wielką moc, a zapisane z miłości do wnuków jeszcze większą.

Odczytane po latach niczym kapsuła czasu jest jak amulet, pamiątka, która nigdy nie ginie. Historie opowiedziane przez dziadków są bezcenne, unikatowe, często kształtują osobowość, uczą, pokazują świat z absolutną akceptacją, miłością, radością bycia razem.

Oto historia niebanalna, nienarzucająca się,  otulona twardą oprawą z konwaliami i fiołkami od dziadka a liśćmi i owocami jarzębiny od babci.

Czy czujecie już tę magię?

Dodatkowe informacje

Waga 0.392 kg
Wydawnictwo

Zakamarki

Ilość stron

64

Oprawa

Twarda

Pomagajka wiekowa

0-3, 3-6, 6-8, 8-12, 12+, Opiekun, Rodzic

Możesz lubić także…