Teatrzyk cieni. Niesamowite maszyny

29,90  26,90 

Teatrzyk Cieni to zestaw wyjątkowych postaci , które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka.
Jest to jedyny produkt na rynku, który poza postaciami, patyczkami i klipsami, zawiera także książeczkę z pomysłami na bajki i zabawy – czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę.

Dodatkowo, postacie po naświetleniu świecą w ciemności, sprawiając jeszcze więcej frajdy Twojemu dziecku!

Opis

 

Teatrzyk Cieni. Niesamowite Maszyny to:

  • Rodzinna zabawa: odegraj przedstawienie dla Twojego dziecka, potem Twoje dziecko dla Ciebie, a na koniec pobawcie się wspólnie postaciami. Możecie również zaprosić widzów. To wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie!
  • Rozwój wyobraźni: postacie Niesamowitych Maszyn już czekają na kolejną, nową historię opowiedzianą przez Twoje dziecko. Teatrzyk cieni to szerokie pole do popisu dla jego wyjątkowej wyobraźni
  • Rozwój umiejętności: prowadząc swoje własne przedstawienia teatralne, Twoje dziecko rozwinie umiejętności aktorskie, interpersonalne i manualne
  • Zabawa bez końca: Teatrzyk cieni to pomysł nie tylko na wieczór czy pochmurne popołudnie, ale również piękny dzień (korzystając ze słońca zamiast lampy). Załączona książeczka ze scenariuszami to tylko początek – wymyśl swoje historie lub zabawy, odegraj znane bajki, stwórz nowe postaci – nie ma miejsca na nudę!Opis wydawcy.

Dodatkowe informacje

Waga 0.220 kg
Wydawnictwo

Tata Robi Książki

Oprawa

Karty, Twarda

Pomagajka wiekowa

3-6, 6-8

Możesz lubić także…