Śnieżek i węgielek. W głąb oceanu

Przemysław Wechterowicz

25,00  21,75 

Żyć jak pies z kotem dzięki – tej książce to powiedzenie  zostanie przeformułowane w sposób bardzo pozytywny.
Można bowiem się przyjaźnić, mimo tak wielu różnic gatunkowych i zwyczajowych.
Co więcej, można nawet razem podróżować i poznawać świat.

Dzięki barwnym i dynamicznym opisom Przemysława Wechterowicza Czytelnik pobudza swoją wyobraźnię, ciekawość, jest częścią przygody, która zadaniami i aktywnościami utrzymuje uwagę aż do samego końca, czyli powrotu naszych podróżników do domu.

Opis

 

Żyć jak pies z kotem dzięki tej książce przeformułowuje to powiedzenie w sposób pozytywny. Można bowiem się przyjaźnić mimo tak wielu różnic gatunkowych i zwyczajowych , co więcej można nawet razem podróżować i poznawać świat. Śnieżek z Węgielkiem byli już w kosmosie i w Amazonii.

Uwaga! Ta książka wielkoformatowa przenosi do innej rzeczywistości, warto zatem rozłożyć się wygodnie na dywanie, zaopatrzyć w masę kredek i mazaków, ołówków, przygotować się na długi wieczór i ruszamy! Tym razem… w głąb oceanu. Nasi podróżnicy zdążyli wypocząć po ostatniej wyprawie do puszczy amazońskiej i są gotowi do drogi. Piękny, soczysty żółty kolor na okładce już zwiastuje wrażenia, które czekają Czytelnika. Do Śnieżka i Węgielka dołączy Sójka, ich przyjaciółka. Obaj wyśnili sobie tę wyprawę i oto Sójka po raz pierwszy w historii wybrała się za morze. Pamiętajcie tylko, aby dorysować jej gniazdo na gałęziach, bo zabrakło go:) Jak dotrą do w głąb oceanu? Helikopterem (dorysujcie koniecznie uczestników podróży) do żółtego batyskafu, który cichym bulgotem zanurzy się w wielką głębinę. Okaże się, że meduza także uwielbia patrzeć w gwiazdy jak oni i miewa szalone sny. Żarłacz biały okaże się wielkim fanem kanapek (możecie narysować taką, którą byście mu dali) a żółw morski maślane oczy skieruje na żółty batyskaf, który przypominać mu będzie „żółwiową piękność”. Krab i pirat i kaszalot także znajdą swoje miejsce w podwodnej przygodzie. Ne zdradzimy Wam tylko tajemnicy, czy nasi podróżnicy dotrą do najgłębszego miejsca oceanu. Sprawdźcie, na prawdę warto!


Dodatkowe informacje

Waga 0.440 kg
Wydawnictwo

Alegoria

Ilość stron

26

Oprawa

Kartonowa

Pomagajka wiekowa

3-6, 6-8

Możesz lubić także…