Przygody Fenka. Relacje. Kłopoty ze słowami

Magdalena Gruca

9,50 

„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich wyjątkowość polega na tym, że wspólne czytanie to dopiero początek.
To bajki, które inspirują do dalszej aktywności.

Dzięki całej gamie materiałów dodatkowych można wykorzystać je na wiele sposobów i w ten sposób rozwijać u dzieci nowe umiejętności.

Opis

W  najnowszej serii poruszone zostały bardzo istotne zagadnienia związane z relacjami z innymi ludźmi, często ze względu na swoje niedoskonałości, wady czy zalety odmiennymi od nas. Chcemy pomagać rodzicom w kształtowaniu u swoich pociech postaw zrozumienia dla inności, empatii i radzenia sobie również z własnymi słabościami.

„Przygody Fenka” to bajki całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka.

Nie zawierają przemocy, wyznaczają wyraźną granicę między dobrem i złem, podkreślają wartości takie jak: rodzina, przyjaźń, zaufanie.
Pomagają kształtować odpowiedzialność i empatię.

„Przygody Fenka” to książeczki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich wyjątkowość polega na tym, że wspólne czytanie to dopiero początek. To bajki, które inspirują do dalszej aktywności. Dzięki całej gamie materiałów dodatkowych można wykorzystać je na wiele sposobów i w ten sposób rozwijać u dzieci nowe umiejętności.

 

*opis wydawcy


Dodatkowe informacje

Waga 0.100 kg
Wydawnictwo

Sobik

Ilość stron

20

Oprawa

Miękka

Pomagajka wiekowa

0-3, 3-6, Opiekun, Rodzic

Możesz lubić także…