Przed moim domem

Delphine Bournay

34,90  31,40 

Sam tytuł zachęca do podzielenia się opowieścią, co dziecko widzi przed swoim domem.

Zapewniamy, że zdziwienie rodzica może być ogromne, bo z pewnością nie jest on w stanie wyliczyć tylu rzeczy, jak to zrobi mały tropiciel.

Opis

Tu historia zaczyna się i kończy klamrą, czyli białym domkiem z brązowym dachem.
Co dalej?
Każda kolejna kartonowa odsłona, a jest ich aż 120! zachęca do sprawdzenia, co kryje się na następnych.Co może być na krzaku róży? Ptaszek.
Nad ptaszkiem? Okno.
Pod moim łóżkiem? Hyc! Nic a nic.To chyba nasza ulubiona strona, rozprawia się z potworami, które kryją się pod łóżkiem, z tego pokoju wyprowadziły się :)Znajdziemy też rodzinę królików i myśliwego, człowieka śniegu i wiele innych prostych, dziecięcych wręcz ilustracji, bez zbędnych ozdobników i rozpraszaczy.
Dzięki temu dziecko może w całości pochłonąć się wymyślaniu swoich zagadek i odpowiedzi, zapamiętywaniu tego, co było na poprzednich stronach, układaniu kolejnych odsłon i postaci. Możecie z powodzeniem stworzyć własną książkę o tym, co widać przed Waszym domem.
 Zdradzimy Wam tajemnicę, same byłyśmy zaskoczone kilkoma postaciami i z prawdziwą ciekawością i lekkością i otwartością w głowie, pochłonełysmy tę książkę przy jednym łyku kawy.
Celebrować czas można i tak 🙂

Dodatkowe informacje

Waga 0.203 kg
Wydawnictwo

Dwie Siostry

Ilość stron

120

Ilustracje

Marianne Dubuc

Oprawa

Twarda

Pomagajka wiekowa

0-3

Możesz lubić także…