O królewnie, która chciała jeździć koparką

Janusz Wilczyński

14,90 

Opowieść o sile marzeń płynących z serca i odwadze płynącej z ich realizacji – szczególnie, jeśli są to marzenia daleko wykraczające poza oczekiwania innych.

Historia z podwójnym morałem, dla dzieci i dorosłych pokazuje każdemu dziecku, że warto mieć nie tyko marzenia, ale przede wszystkim być sobą, nie zwracając uwagi na to, co powiedzą inni ludzie – to jest droga do szczęścia.
Osoby dorosłe mogą dzięki tej opowieści zrozumieć, że należy kochać i akceptować wyboru swoich dzieci, bez względu na to, co myślą inni.

Opis

Królewna Monika nie przepada za różem, sukniami, brokatem i koroną.
Najlepiej czuje się w swoich wygodnych żółtych kaloszach i rozczochranej czuprynie.
Trochę nietypowo, jak na małą królewnę, prawda? 🙂

Monika ma także nietypowe marzenie – nie dla niej książę na białym koniu i bale – najbardziej na świecie pragnie bowiem jeździć koparką!

Taką sytuacją nie są zachwyceni królewscy rodzice, bo przecież jazda koparką nie przystoi małej dziewczynce, a już z pewnością nie królewnie! Monika nie daje jednak oczarować się propozycjami sprowadzanych specjalnie przez rodziców sztukmistrzów i dalej marzy o koparce.

Król i królowa mimo obaw, postanawiają zgodzić się na marzenia córki i mała Monika dostaje swoja pierwszą koparkę – na dodatek w jej ulubionym, żółtym kolorze!

Szczęścia Moniki nie ma końca, a my zapewniamy, że to jeszcze nie koniec tej historii.
Zdradzimy jeszcze tylko, że królewna Monika stawi czoła żywiołom oraz wyjdzie za mąż.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Waga 0.102 kg
Wydawnictwo

GWP

Ilustracje

Monika Pollak

Ilość stron

32

Oprawa

Miękka

Pomagajka wiekowa

0-3, 3-6

Możesz lubić także…