Mały krokodyl i ogromny problem

Urszula Pawlik

29,99  26,99 

Przezabawna, pełna wspaniałego humoru, z ogromnym wdziękiem opowiedziana historia, która od samego początku wywołuje szeroki uśmiech nie tylko u dzieci…

Opis

Miłość to skomplikowany stan umysłu i serca, nie jeden człowiek się już o tym przekonał. Warto wiedzieć, że zwierzęta też kochają, także starają się zaimponować, dobrze się zaprezentować ukochanej i pokazać się z jak najlepszej strony. Krokodyl swoją wybrankę serca chciał wyjątkowo zaskoczyć, zadziwić, próbował wielu sposobów, aby przesłać jej swój najpiękniejszy uśmiech. Wszystko byłoby prostsze, gdyby nie fakt, że wybranką serca krokodyla była żyrafa! Zatem, żeby spojrzeć jej w oczy, żeby zwrócić jej uwagę, krokodyl założył szczudła, ale wybranka akurat tego dnia zdecydowała się pojechać rowerem. Nic straconego, ” wejdę na wysoki most i wykonam wspaniałe sztuczki akrobatyczne”, jednak żyrafa spotkała przyjaciółkę i nie dostrzegła jego starań. Przecież żyrafa nie będzie patrzeć pod nogi, zatem krokodyl wymyślił kolejne sposoby jak wdrapanie się na jej ulubione drzewo, zagranie piosenki o miłości, zarzucenie lassa na szyję. Kreatywność oraz determinacja naszego bohatera zasługuje na prawdziwe uznanie.

Koniecznie sprawdźcie czy uda się krokodylowi spojrzeć w oczy wybranki.

Opowieść pełna humoru, lekkości, optymizmu i zaskakującego zakończenia, wszystko w barwach miłości. Pomysł zabawny i wartościowy, zilustrowany intensywnymi barwami, które oddają charakter uczuć głównego bohatera.

Z serca polecamy:)

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Waga 0.408 kg
Wydawnictwo

Esteri

Ilustracje

Daniela Kulot

Ilość stron

32

Oprawa

Twarda

Pomagajka wiekowa

3-6, 6-8

Możesz lubić także…