Pomelody. Sezon 1. Śpiewnik + CD

Anna i Adam Weber

45,00 

Sezon pierwszy Pomelody zawiera aranżacje tradycyjnych „nursery rhymes”, piosenki bez słów, do zabawy, do współwykonywania, kołysanki oraz takie hity jak: Mango, Pussycat, Hickory Dickory Dock czy Jim Along Josie.

Zestaw składa się z drukowanego śpiewnika i płyty CD z piosenkami.

Opis

Muzyka Pomelody została stworzona z myślą o kompleksowym wspieraniu rozwoju muzycznego dzieci oraz ku uciesze ich rodziców.
Ponieważ to rodzic jest autorytetem dziecka w każdej dziedzinie, małe dzieci uczą się podstawowych nawyków od rodziców i nawyk do muzykowania nie jest wyjątkiem.
Stąd muzyka Pomelody podoba się zarówno dużym i małym i zachęca do wspólnego muzykowania.

Bardzo zróżnicowana stylistyka, szeroki wachlarz brzmień, wyeksponowane kontrasty muzyczne i różnorodność tonalno-rytmiczna to właśnie to, co sprawia, że program Pomelody jest wyjątkowy.

W każdym sezonie znajdziecie zarówno jazz, country, klasykę, funk, soul, muzykę ludową, jak i elektroniczną.
Zbiór 25 piosenek na płycie to jakby podróż poprzez różne gatunki i style, a przede wszystkim wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Sezon pierwszy zawiera aranżacje tradycyjnych „nursery rhymes”, piosenki bez słów, do zabawy, do współwykonywania, kołysanki oraz takie hity jak: Mango, Pussycat, Hickory Dickory Dock czy Jim Along Josie.

Dodatkowe informacje

Waga 0.300 kg
Wydawnictwo

Pomelody

Ilość stron

31

Oprawa

CD, Miękka

Pomagajka wiekowa

0-3, 3-6, 6-8, 12+, Opiekun, Rodzic

Możesz lubić także…