Bajkołapek na dobranoc

Helen Docherty

29,80  26,82 

Oto, w Norkach Małych w pewnym miasteczku każdy rodzic czyta przed snem różne bajki, można powiedzieć, że z tego właśnie słyną mieszkańcy. Pewnego dnia wieczorne rytuały zakłóca złodziej książek. ” Książki znikały. Wciąż pustoszały czyjeś regały.” Dalej tak być nie mogło wiec Eliza Uszko postanowiła podstępem wytropić sprawcę kradzieży.

Ta książka jest o empatii z pewnością, tak samo jak jest żywą pochwałą czytelnictwa rodzinnego:) Kolejna część z serii Przyjazna Łapka znowu nas zachwyca.
Ach, te ilustracje z rozmachem  i dziecięcą fantazją.

Opis

„W każdym domu na dobranoc książki dzieciom wciąż czytano.” Bardzo dobrze się zapowiada, prawda? Nie mogłyśmy przejść obojętnie obok tej książki. Oto, w Norkach Małych w pewnym miasteczku każdy rodzic czyta przed snem różne bajki, można powiedzieć, że z tego właśnie słyną mieszkańcy. Pewnego dnia wieczorne rytuały zakłóca złodziej książek. ” Książki znikały. Wciąż pustoszały czyjeś regały.” Dalej tak być nie mogło wiec Eliza Uszko postanowiła podstępem wytropić sprawcę kradzieży. Okazało się,  że jest nim Bajkołapek, malutki stworek z pasją czytelniczą, która zmusza go do zabierania książek, mimo że wie, że nie wolno zabierać czyjejś własności. Dzieje się tak dlatego, że nie ma kto czytać mu książek przed snem, jest bardzo samotny. Razem z Elizą ustalają więc plan, jak może odczarować swój wizerunek. Sprawdźcie, czy im się to uda.

Ta książka jest o empatii z pewnością, tak samo jak jest żywą pochwałą czytelnictwa rodzinnego:)

Kto stawia pierwsze kroki w czytaniu pełnych zdań, poradzi sobie z krótkim rymowanym tekstem. Kto czytać jeszcze nie umie,ten za ilustracjami w opowieści się rozpłynie.

Kolejna część z serii Przyjazna Łapka znowu nas zachwyca.
Ach, te ilustracje z rozmachem  i dziecięcą fantazją.

Dodatkowe informacje

Waga 0.548 kg
Wydawnictwo

Amber

Ilość stron

40

Oprawa

Twarda

Pomagajka wiekowa

3-6

Możesz lubić także…