A kuku! Supertata

Herve Tullet

26,90  24,20 

Supertata Herve Tulleta to żartobliwa książeczka o tacie, idealna dla dzieci rocznych. Ma sztywne strony i niewielki format – dzieciom łatwo ją oglądać samodzielnie.

Supertata wie jak sprawić przyjemność swojej rodzinie i co, każdemu z jej członków sprawi radość. Ofiarowuje im fantastyczne rzeczy: zamek, kosmiczny pojazd, dwa słonie… Jest supersilny i potrafi czarować. Jak każdy tata 🙂

Książeczka może służyć do samodzielnego przeglądania przez dziecko lub można ją czytać wspólnie, bawiąc się śmiesznymi słowami czy tłumacząc, jaki prezent sprawiłby komuś radość i dlaczego.

Z bloga Tylko dla mam:

„To książka dla każdego taty, który może już bardziej uczestniczyć w życiu dziecka niż kiedy było niemowlakiem potrzebującym najbardziej bliskości mamy. A więc tata, książka i dobra zabawa z dźwiękami i wymyślaniem historyjek”.

Opis

Seria A KUKU!

A KUKU! to seria książek dla najmłodszych czytelników: do wspólnego czytania, wymyślania własnych bajek oraz nauki wyrazów dźwiękonaśladowczych. Wykonane z twardego kartonu, poprzez swoja „schodkową” budowę, pobudzają dzieci do aktywnej lektury, wciągając do zabawy również rodziców.

W serii ukazały się: SUPERTATA, UFO KUKU!, JUŻ JADĘ!, DUŻY CZY MAŁY?

Herve Tullet

Autor interaktywnych i edukacyjnych książek dla dzieci, w tym wielu bestsellerów m.in. NACIŚNIJ MNIE, KOLORY, TURLUTUTU. A KUKU, TO JA! oraz TURLUTUTU NA WAKACJACH.

 

Opis Wydawcy

Dodatkowe informacje

Waga 0.246 kg
Wydawnictwo

Babaryba

Ilustracje

Herve Tullet

Oprawa

Kartonowa

Ilość stron

18

Pomagajka wiekowa

0-3

Możesz lubić także…